+ 421 908 273 998   |   info@smartedu.sk

ANGLIČTINA CEZ SKYPE?

Musím sa priznať, že spočiatku som mal k tomuto spôsobu výučby aj ja predsudky. Potom som sa nechal presvedčiť a raz som to skúsil. Odvtedy takto učievam pravidelne a neviem si vynachváliť. Neveríte? Nie je nič jednoduchšie ako si na vlastnej koži vyskúšať ukážkovú hodinu :).

NIEČO O MNE

Ahojte, volám sa Jano Kozoň a som zakladateľ jazykovej školy SMARTEDU. S angličtinou som sa prvýkrát stretol na základnej škole, keď padla železná opona. Odvtedy sa to so mnou vlečie :). Angličtinu učím od roku 2000. Po ukončení štúdia anglického jazyka a literatúry na Fakulte humanitných vied v Prešove som 10 rokov vyučoval angličtinu na Katolíckej univerzite v Ružomberku a Žilinskej univerzite v Žiline. Poobedia a večery som trávil vo firmách, kde som okrem všeobecnej učil aj obchodnú či právnickú angličtinu. Počas tohto obdobia som učil snáď každý typ študenta, aký existuje, čiže tak ľahko má asi neprekvapí nič.

Keďže moja srdcovka je literatúra, v roku 2004 som obhájil rigorózku na Univerzite Komenského v Bratislave a o tri roky neskôr úspešne dokončil doktorandské štúdium na Slovenskej akadémií vied v odbore americká literatúra. Potom to už išlo rýchlo: svadba, jeden synátor, druhý synátor a zakotvenie na rodnej Orave. Odvtedy učím angličtinu na najväčšom slovenskom gymnáziu, Gymnáziu Antona Bernoláka v Námestove.

ROZPRÁVATE OD PRVEJ HODINY.

Fascinujú ma nové výzvy a netradičné formy výučby. Učenie online je pre mňa obrovskou výzvou, a preto som v roku 2016 založil jazykovú školu SMARTEDU, ktorá sa špecializuje na výučbu angličtiny cez Skype. Mojou ambíciou je ponúknuť alternatívu k tradičnej výučbe v triede, s jedným učiteľom, učebnicou a množstvo ďalších študentov. Veľkú pozornosť venujeme hlavne rozširovaniu slovnej zásoby, množstvu praktických fráz a ich používaniu v reálnom živote. Konverzovať budete od prvej hodiny a vašu angličtinu vycibríme tak, aby ste v angličtine dokázali rozprávať plynulo, sebavedomo a gramaticky správne.

Vyskúšať môžete aj našu horúcu novinku ENGLISH KOUČING, ktorú môžete vyskúšať za vynikajúcu cenu 35 eur mesačne.

V cene 35 eur získate:

Individuálne poradenstvo a konzultácie
Individuálny študijný plán
Pravidelnú spätnú väzba a monitorovanie pokroku
Množstvo študijných materiálov šitých na mieru
Dve 50 minútové stretnutia (osobne alebo cez skype)

Demo