+ 421 908 273 998   |   info@smartedu.sk

Prečo SMARTEDU

Pravidelnosť

Pravidelnosť

Po anglicky môžete rozprávať, počúvať a učiť sa nové veci každý deň. V bežných dochádzkových kurzoch veľakrát rozprávate sotva raz za týždeň.

Flexibilita

Flexibilita

Špecifikom individuálnej online výučby je úplna flexibilita. Čas, obsahová náplň, dĺžka kurzu a zameranie sa stanovujú podľa potrieb a požiadaviek klienta.

Nestrácajte čas

Nestrácajte čas

Nestrácate čas dochádzaním na hodiny. Učíte sa môžete prakticky kdekoľvek. Lekciu môžete mať aj keď ste odcestovaný v inom meste či krajine.

Bez bariér

Bez bariér

Pri SMARTEDU telefonickom kurze nehrá rolu či ste z malého alebo veľkého mesta, mamička na materskej, manažér alebo študent. Keďže nie ste viazaný na dochádzanie na konkrétne miesto, všetky tieto bariéry odpadajú.

Jeden na jedného

Jeden na jedného

Lektora máte 100 % len pre seba. SMARTEDU je o individuálnom prístupe. Lektor vždy kontroluje študijný pokrok študenta a odporúča mu optimálny spôsob ďalšieho pokračovania.

Rozprávate a počúvate

Rozprávate a počúvate

90 % výučby študent hovorí a počúva. SMARTEDU je zamerané na praktickú angličtinu. Cvičíte presne to, čo najviac potrebujete.

Bez strachu z rozprávania

Bez strachu z rozprávania

Nemusíte mať strach z robenia chýb a nesprávnej výslovnosti. Ste tam len vy a lektor, ktorého úlohou je vás posúvať ďalej.

Smartedu ZÓNA

Smartedu ZÓNA

Prístup k množstvu testov, cvičení, tipov na učenie sa angličtiny

Demo